E-R 8.00-17.00
info@kuss.ee

Soodus

Bathmate Hydromax X30

Vannis või duši all kasutamiseks mõeldud pump on ohutu ja mugav viis treenida oma peenist vee jõu abil, milleks on võimeline ainult õige hüdropump. Lisaks suurema peenise saamisele aitab regulaarne kasutamine hoida peenise tervist, andes nii kõvemad, kauem kestvad erektsioonid ja parema seksuaalse rahulduse: tõeline boonus sinu enesehinnangule ja seksuaalsele enesekindlusele.

Laokood: K-11654

Tavahind: 149,00 €

98,00 €

Toode on laost otsas
    Tunne
  • Materjal : ABS
  • Sisaldab lateksit : Ei
  • Sisaldab ftalaate : Ei
    Muu info
  • Kellele mõeldud : Meestele
  • Värv : Hall/Läbipaistev
  • Tootja : Bathmate

Lisainfo

Uute materjalide kasutusevõtuga loodi ainulaadne lõõtsasüsteem. See pole vaid tugevam ja vastupidavam, vaid võimaldab ka mugavam, lubades sul väiksema pingutusega tekitada tugevama vaakumi.

Samuti on tootel suurem sisemine lõõts ja selle voltide arv on väiksem, andes sulle rohkelt kasvuruumi.

Uute eriti pehmete padjakeste lisamine tekitab keha ümber tihkema, mugavama tihendi, mis tähendab vähem pumpamist ja väiksemat vaakumikadu. Pehme välisserv on keha vastas mõnus ja jäik sisemine toru kaitseb su peenist lõõtsa eest.

Seadme esiküljel asuv läbipaistev mõõtmisjuhend on nüüd uue disainiga, sisaldades nii USA kui Euroopa mõõduühikuid. Nii saad jälgida oma progressi skaalal, mida on lihtne mõista.

Kõik Bathmate Hydropump tooted on valmistatud spetsiaalselt valitud ftalaadivabast nahaohutust ja meditsiiniliseks kasutamiseks sobivatest materjalidest ning iga seeria on läbinud dermatoloogilise uuringu maailmatasemel kliinikus. Aspeni kliinilised uuringud on tunnistanud Bathmate hüdropumbad genitaalidel kasutamiseks ohutuks.

Kaal: 297g
Maksimaalne sisestatav ümbermõõt: 17,7 cm
Maksimaalne sisestatav pikkus: 25,4 cm
Maksimaalne rõhk: -0.55 bar

Palju sõltumatuid kasutajakogemusi päris inimestelt leiab pegym.com foorumist.

Saatmine

Tarneviis Tarneaeg Hind
SmartPOST pakiautomaat 1 tööpäev 2,79-2,99€
SmartKULLER 1 tööpäev 5€
Omniva 1 tööpäev 5,8€