E-R 8.00-17.00
info@kuss.ee

Tarneviisid

SmartPOST

Hind 2,79€ kuni 2,99€, Tarneaeg 1 tööpäev.

SmartPOSTi saadetised jõuavad kohale ühe tööpäevaga, Tallinna elanike puhul on võimalus, et pakk saabub juba samal päeval.

SmartPOST on erafirma, mis tähendab, et nad peavad edu nimel pingutama ja seda on näha, sest meie kolme tegutsemisaasta jooksul ja 5000 pakki hiljem ei ole meil SmartPOSTiga tekkinud ühtainsat probleemi. Teiste sarnast teenust pakkuvate ettevõtete kohta seda öelda ei saa, seega soovitame kindlasti SmartPOSTi.

SmartKULLER

Hind igas suuruses tellimuse kohta 5€, Tarneaeg 1 tööpäev.

Kuller töötab kuus päeva nädalas E-L ja kellaaegadel 9.00-21.00

Kliendile saabub tarnimise päeval SMS koos kulleri saabumise kellaajaga. Lisaks helistab kuller kliendile enne saabumist ette. Alati on võimalik leppida teine kättetoimetamise aeg või vajadusel suunata pakk kliendile sobivasse korjepunkti. Paindlik ja mugav teenus, soovitame!

Omniva

Hind igas suuruses tellimuse kohta 5,8€, Eeldatav tarneaeg 1 tööpäev.

Omnival on pakiautomaate asukohtades, kus teised transpordiviisid on kas kallimad või ebamõistlikud. Sel juhul tasub kindlasti mõelda Omniva kasutamise peale. Pakid toimatatakse enamjaolt kohale ühe tööpäevaga.


Tarneajad

Kõikidele seksleludele kehtib tarnearg üks tööpäev. Erandiks on sekspesu. Sekspesu kategooriast leiab ligi 1500 erinevat komplekti, mida me ei hoia alati laos ja mille kohaletoimetamiseks kulub kuni 8 tööpäeva.