Meie 8 tegutsemisaasta jooksul oleme alati leidnud kõikidele probleemidele lahenduse personaalse lähenemise ja mõistva suhtumisega, ilma vajaduseta ajada näpuga järge pikkades juriidilistes tekstides või kohut käies. Usume, et kui kliendil on midagi kurta, siis tal tõenäoliselt on selleks õigustatud põhjus. Sellel põhjusel ei vaeva me teid siin pikkade paragrahvide ja punktidega, vaid piisab kahest.

1. Ole vähemalt 18-aastane, et veebilehel viibida. Kõik alla 18-aastased lähevad pesevad silmad vee ja seebiga puhtaks ja jooksevad õue mängima.

2. Tellimuse vormistamist ja eduka makse sooritamist loetakse ostulepingu sõlmimiseks, millele järgnevalt on müüja kohustatud kliendile saatma kauba diskreetselt kliendi poolt valitud tarneviisiga. Kliendil on õigus tagastada kaupasid, mida klient ei ole pakiautomaadist väljastanud, ning müüja kohustub tagastama nende toodete maksumuse miinus saatmiskulud. Tooteid, mille klient on kätte saanud, ei ole enamikel juhtudel võimalik hügieenilistest riskidest tulenevalt tagastada. Erandiks on üksikud tooted, näiteks avamata pudelid ja turvakleepsuga tooted. Selliste toodete tagastamine toimub poolte kokkuleppel.