E-R 8.00-17.00
info@kuss.ee

2,81€ eest homseks kaup käes!

Rabbitvibraatorid


Parimad vibraatorid

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 23

lehekülje kohta

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Väike Silikoonräbbit

  Must dildo rõhutatud pea ja keerukujulise tüvega. Kliitorikõdistil on pehmed täpid, mis võimendavad orgasmi. Lisaks sisaldab ühe nupuga juhitavat vibraatorit. Lähemalt

  Tavahind: 19,90 €

  14,90 €

  Laost otsas

 • Svakom Barbara

  Barbara on kahe mootoriga ülipehme intelligente vibraator. Vibraatoril on SVAKOM intelligentne režiim, mis imiteerib üks-ühele täispikka seksi eelmängust kuni orgasmini välja. Vajuta vaid S-nuppu ja naudi sõitu. Leebest eelmängust seksika võrgutuse, tugeva pulseerimise ja mitme orgasmini on kõik kokku taevalik kogemus, millest sa ei taha mingil juhul ilma jääda.

  Vibraator on valmistatud kehasõbralikust silikoonist.

  Suurus: 188×90×36mm
  Kaal: 138g
  Aku: 430 mAh
  Aku tüüp: Liitiumpolümeeraku
  Laadimisele kuluv aeg: 1,5 tundi
  Aku kestvus: 2 tundi
  Vibratsioonirežiimid: 7+1
  Intensiivsused: 5

  Lähemalt

  Tavahind: 119,00 €

  99,00 €

 • Svakom Alice

  Alice on kahe mootoriga intelligente vibraator. Vibraatoril on SVAKOM intelligentne režiim, mis imiteerib üks-ühele täispikka seksi eelmängust kuni orgasmini välja. Vajuta vaid S-nuppu ja naudi sõitu. Leebest eelmängust seksika võrgutuse, tugeva pulseerimise ja mitme orgasmini on kõik kokku taevalik kogemus, millest sa ei taha mingil juhul ilma jääda.

  Vibraator on valmistatud kehasõbralikust silikoonist.

  Suurus: 176×84×30mm
  Kaal: 105g
  Aku: 430 mAh
  Aku tüüp: Liitiumpolümeeraku
  Laadimisele kuluv aeg: 1,5 tundi
  Aku kestvus: 2 tundi
  Vibratsioonirežiimid: 7+1
  Intensiivsused: 5

  Lähemalt
  99,00 €

 • Gold Lover

  Valmistatud pehmest tarretiselaadsest TPR-ist. Kaks mootorit, astmeteta reguleeritavad kiirused Pikkus 23cm Lähemalt
  32,90 €

  Laost otsas

 • Intimate Lover

  Valmistatud pehmest tarretiselaadsest TPR-ist. Kaks mootorit, mõlemal 3 kiirust. Lisaks valida kahe pöörlemissuuna vahel. Pikkus 22cm Lähemalt
  28,90 €

 • Posh Bounding Bunny

  Voolujooneline ja eriti kasutajasõbralik, vapustavalt kurviline Bounding Bunny vibraator armastatud paarisstimulatsiooniga, luksusliku siidise pealispinnaga ja koguni kümne peadpööritava vibreeriva, pulseeriva ja intensiivistuva funktsiooniga on kerge, täiesti kehaohutu lelu, kollektsiooni pärl, mille juurde tuled ikka ja jälle tagasi.

  Klassikaline paarisvibraator, mis on kõigi naiste vaieldamatu lemmik, painduva dildoosaga, millel on läbimõeldud G-punkti masseeriv kõverus, puudutades perfektselt kõiki seesmisi erogeenseid kohti, samal ajal kui siidine ja painduv kaheharuline kliitoristimuleerija ei jäta ka seda kõige tähtsamat naiselikkuse keskpunkti tähelepanuta. 

  Lähemalt

  Tavahind: 45,90 €

  33,90 €

 • Rotator Must

  Sinu vajaduste järgi kohanev stiilne ja multifunktsionaalne rabbitvibraator! Pöörlev ja värisev keha toob penetreerides sinuni imelised sensatsioonid ning väljaulatuv painduv osa on võimekas nii anaalselt kui ka kliitori puhul.

  Selle leidliku vibraatori sees peidab end 5 rida kuulikesi, mis pöörlevad 3 eri kiirusel ning mõlemas suunas. Lisaks väriseb mänguasja vormitud pea kolmel järk-järgult suureneval kiirusel ning selle suund on muudetav.

   

  -Kahe pöörlemissuunaga peamootor.

  -Seitsme vibratsiooniseadega bullet.

  -Veekindel.

  Lähemalt
  42,90 €

 • JimmyJane G-Rabbit

  99,90 €

 • JimmyJane Glo Rabbit

  104,00 €

 • Rabbitvibraator

  Meie üks populaarsemaid paarisvibraatoreid garanteerib orgasmi. Sellel rabbitil on kaarjas kuju ja ideaalse asetusega kliitori stimuleerija, mis teeb mõnu nii väljast kui seest ja paneb su rõõmust hüppama.
  Maksimaalse erutuse saavutamiseks ergonoomilise kujuga rabbitvibraatoril on reguleeritava kiirusega kliitorivibraator ja pöörlemisfunktsioon. Kliitori mõnu koos pöörleva dildoga annab sulle kõige võimsamad kombineeritud orgasmid. Jänkukõrvakesed ümbritsevad värisedes sinu kliitorit, samal ajal kui ümar tipp ja pöörlevad kuulid silitavad kõiki sisemisi mõnupunkte, pannes su värisema üha uuesti ja uuesti.

  Lähemalt
  33,90 €

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 23

lehekülje kohta

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3