E-R 8.00-17.00
info@kuss.ee

Rabbitvibraatorid


Parimad vibraatorid

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 29

lehekülje kohta

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Svakom Alice

  Alice on kahe mootoriga intelligente vibraator. Vibraatoril on SVAKOM intelligentne režiim, mis imiteerib üks-ühele täispikka seksi eelmängust kuni orgasmini välja. Vajuta vaid S-nuppu ja naudi sõitu. Leebest eelmängust seksika võrgutuse, tugeva pulseerimise ja mitme orgasmini on kõik kokku taevalik kogemus, millest sa ei taha mingil juhul ilma jääda.

  Vibraator on valmistatud kehasõbralikust silikoonist.

  Suurus: 176×84×30mm
  Kaal: 105g
  Aku: 430 mAh
  Aku tüüp: Liitiumpolümeeraku
  Laadimisele kuluv aeg: 1,5 tundi
  Aku kestvus: 2 tundi
  Vibratsioonirežiimid: 7+1
  Intensiivsused: 5

  Lähemalt
  99,00 €

 • Väike Silikoonräbbit

  Must dildo rõhutatud pea ja keerukujulise tüvega. Kliitorikõdistil on pehmed täpid, mis võimendavad orgasmi. Lisaks sisaldab ühe nupuga juhitavat vibraatorit. Lähemalt

  Tavahind: 19,90 €

  14,90 €

  Laost otsas

 • Rotator Must

  Sinu vajaduste järgi kohanev stiilne ja multifunktsionaalne rabbitvibraator! Pöörlev ja värisev keha toob penetreerides sinuni imelised sensatsioonid ning väljaulatuv painduv osa on võimekas nii anaalselt kui ka kliitori puhul.

  Selle leidliku vibraatori sees peidab end 5 rida kuulikesi, mis pöörlevad 3 eri kiirusel ning mõlemas suunas. Lisaks väriseb mänguasja vormitud pea kolmel järk-järgult suureneval kiirusel ning selle suund on muudetav.

   

  -Kahe pöörlemissuunaga peamootor.

  -Seitsme vibratsiooniseadega bullet.

  -Veekindel.

  Lähemalt
  42,90 €

 • Posh Bounding Bunny

  Voolujooneline ja eriti kasutajasõbralik, vapustavalt kurviline Bounding Bunny vibraator armastatud paarisstimulatsiooniga, luksusliku siidise pealispinnaga ja koguni kümne peadpööritava vibreeriva, pulseeriva ja intensiivistuva funktsiooniga on kerge, täiesti kehaohutu lelu, kollektsiooni pärl, mille juurde tuled ikka ja jälle tagasi.

  Klassikaline paarisvibraator, mis on kõigi naiste vaieldamatu lemmik, painduva dildoosaga, millel on läbimõeldud G-punkti masseeriv kõverus, puudutades perfektselt kõiki seesmisi erogeenseid kohti, samal ajal kui siidine ja painduv kaheharuline kliitoristimuleerija ei jäta ka seda kõige tähtsamat naiselikkuse keskpunkti tähelepanuta. 

  Lähemalt

  Tavahind: 45,90 €

  33,90 €

 • Intimate Lover

  Valmistatud pehmest tarretiselaadsest TPR-ist. Kaks mootorit, mõlemal 3 kiirust. Lisaks valida kahe pöörlemissuuna vahel. Pikkus 22cm Lähemalt
  28,90 €

  Laost otsas

 • Svakom Barbara

  Barbara on kahe mootoriga ülipehme intelligente vibraator. Vibraatoril on SVAKOM intelligentne režiim, mis imiteerib üks-ühele täispikka seksi eelmängust kuni orgasmini välja. Vajuta vaid S-nuppu ja naudi sõitu. Leebest eelmängust seksika võrgutuse, tugeva pulseerimise ja mitme orgasmini on kõik kokku taevalik kogemus, millest sa ei taha mingil juhul ilma jääda.

  Vibraator on valmistatud kehasõbralikust silikoonist.

  Suurus: 188×90×36mm
  Kaal: 138g
  Aku: 430 mAh
  Aku tüüp: Liitiumpolümeeraku
  Laadimisele kuluv aeg: 1,5 tundi
  Aku kestvus: 2 tundi
  Vibratsioonirežiimid: 7+1
  Intensiivsused: 5

  Lähemalt

  Tavahind: 119,00 €

  99,00 €

  Laost otsas

 • Poke Me Up-And-Down Rabbit

  Mootorite kiirused on eraldi muudetavad. Üheskoos muudetavad on kuulide keerlemiskiirus ja üles-alla kiirus. Eraldi on võimalik muuta kliitorivibraatori intensiivsust. Veekindel Lähemalt
  39,90 €

 • Thumper

  Kontrollitav ühest lihtsast nupust Veekindel Lähemalt

  Tavahind: 24,90 €

  19,90 €

 • Satisfyer Pro G-Spot

  Ergonoomilise kuju ja siidpehme silikoonist kattega sulandub Pro G-Spot täiuslikult käega. Kui selle ahvatlev disain on sind kütkestanud, libistab see end paindlikult sinu sisse. Seejuures hõõrub paindlik, elegantselt paisutatud haru oskuslikult sinu kurve ja leiab G-punkti oma jämeda otsaga, millesse on peidetud võimas mootor. Naudingutpakkuv kolme vibratsiooniintensiivsusega bukett ja seitse rütmi hellitavad sind vaginaalselt tänu tugevatele vibratsioonidele.

  Lähemalt
  67,90 €

 • Säästuräbbit

  Kogu klassikalise rabbitvibraatori toredus väiksemas paketis. See on suurepärane reisikaaslane ja vürtsikas lisa öökapi sahtlis või duši all, pakkudes mitmel kiirusel vibratsioone, mis õrritavad su tippu välja. Väike, ent ideaalse kujuga minivibraator on klassikaliste jänkukõrvadega, mis meile nii väga meeldivad. Võimas mootor saadab vibratsioonid tippu välja, masseerides sind sensuaalselt seestpoolt ja väristades samal ajal kõrvakesi kliitori stimuleerimiseks. Lähemalt
  16,90 €

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 29

lehekülje kohta

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3